PAR MAKİNE TEKSTİL YEDEK PARÇA                                                        par

 

MONFORTS  / BABCOCK / BRUCKNER / SUNSUPER / SANTEX / STENTEX / FAMATEX / KRANTZ / TEXTIMA / SANFOR / REGGIANI / BUSER / STORK  

 

VİZYONUMUZ

         1996 YILINDA Tekstil sektöründe Ramöz ve Baskı makinelerine yedek parça tedariği amaçlı kurulan firmamız, 2003 yılından itibaren kendi üretimine başlayarak yıldan yıla kalıp yatırımlarımı arttırarak konusunda,üretiminde bulunduğu tüm kalıplarını ve stok yapısını tamamlamıştır. Kendi üretimi dışında sarf malzemelerde ise konusunda Türkiye'nin ileri gelen firmaların bayiliğini de yapmaktadır.

         2014 yılı itibariyle makine üretimine de başlayan firmamız 10 kişilik teknik elemanı ve 3 kişilik satış ekibi ile üretim-satış organizasyonunu sağlarken, yurt içi ve yurt dışındaki satıcılara da ürün satışıyla pazar hakimiyetini korumaktadır. İhracatını yaptığımız ülkeler arasında başta Mısır olmak üzere çeşitli afrika ülkeleri ile İran pazarında da hakimiyet kuran firmamız Rusyanın çesitli b ölgelerine de ihracat yapmaktadır.

         Son yıllardaki performansından dolayı firmamız, bünyesine çeşitli sektörleribe katmış bulunmaktadır. Bunlar BARMAG -ICBT-AIKI-RPR-GUIDICI Textüre makineleri ile birlikte BÜKÜM makinelerinin de yedek parçalarının ithalatını yapmakta ve Türkiye çapında bu parçaların dağıtımını gerçekleştirmektedir.

         Firmamız aynı zamanda MERROW dikiş makinelerinin de yedek parça satışını yapmakta olup aynı zamanda MERROW dikiş makinelerinin bakım ve servisliğini de üstlenmiştir.

         Tüm ramöz makinelerinin raylarının revüzyonu, yeni ray üretimi,yeni zincir üretimi, en açma mil somunları üretimi, tüm ray içi ve zincir üstü kaydırıcı kömürlerinin üretimi, besleme fırçalarının ve tekerleklerinin üretimi, ramöz iğne taşıyıcılarının üretimi, zincir dişlilerin üretimi,ramöz girişlerin kumaş açıcıları ve fotoselleinin üretimi firmamızda profosyonel olarak yapılmaktadır.

         Üretim portföyümüzde Rotasyon ve Düz baskı makinelerinin çelik ve PU sıyırıcıları, silgi ve rakle taşıyıcı aliminyum profilleri, kovanları ve kiilitleyicileri, kaydon ve kesikli kaydon rulmanları, boya pompaları,düz rakle parçaları, kurutma fileleri ve blanketler bulunmaktadır.